Podle mě se Arctic Cat může s přehledem zařadit mezi top pracanty. Já jej kupopval v loňském roce jako funglovku. Svezl jsem se, zeptal se na všechny potřebné věci, byl jsem spokojenej a nakonec i koupil. Jízda s ním je na pohodu. Užívám si s Arctic Catem každý kilometr. Líbí se mi jeho snadná ovladatelnost, prostupnost terénem, brodivost, musím vychválit i super motor. Jednoválec s elektronickým vstřikováním má něco do sebe. Když kouknu na podvozek, jeho fungování, tak jsem opět maximálně spokojený. Připnu předek a vyjedu vše. Stejně tak… (celý článek)

Bylo na čase, abych se posunul ve čtyřkolkářském světě zase k jinému modelu. Zkušeností si troufám říct, že mám dostatek. Shineray šel z domu ven… (celý článek)


Popravdě, z různých diskuzních for vím, že s číňanama je velkej problém. Spolehlivost žádná, neustálá údržba, takže člověk je víc zalezlej v dílně… (celý článek)


Linhai je moje první čtyřkolka, díky které se mi otevřel svět, který mě naprosto pohltil. Výběr byl složitý, je spousta značek, ale dal jsem na… (celý článek)


Ke čtyřkolkám jsem se dostal vlastně úplně náhodou. Když se ještě na tankodromu ve Vílánci u Jihlavi jezdil… (celý článek)


Přečetl jsme si tady článek o čtyřkolce Jinling 250 a rozhodl jsem se přidat pár svých zkušeností s tímhle čínským materiálem. Strejda tuto… (celý článek)


SUZUKI EIGER LT-A 400 4x4 je v našich zeměpisných krajinách hodně málo známá čtyřkolka. Eiger v překladu znamená Obr, ale název tak trošku… (celý článek)« Předchozí Další »
1 2

Kalendář

po út st čt so ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Facebook

Staňte se načimi fanoušky na facebooku\

Čtyřkolky.com  - Recenze  - 
Přidat do oblíbených