Představení čtyřkolky Can-Am Renegade 1000 X xc model 2013

26.07.2013 | Kamil Štajgl | Modely ostatní

Co očekávat od modelu čtyřkolky Can-Am Renegade 1000 X Xc pro letošní rok? Je litrový stroj stejně tak agresivní a průbojný, jako ten předchozí?


Snový výkon a startování

K výkonu, o kterém se Vám ani nesnilo, dovede nový model čtyřkolky čtyřtaktní motor Rotax s obsahem 1000 ccm. Díky němu si užijete pořádně rychlou jízdu plnou adrenalinu. K té se dostanete ihned po zmáčknutí tlačítka startování s technologií EFI, která nejenže zajistí bezproblémové a snadné natočení stroje s absencí dušení, ale také se automaticky přizpůsobí změnám nadmořské výšky.

Perfektní ovladatelnost

O lepší ovladatelnost čtyřkolky se postará posilovač řízení DPS, jenž usnadňuje řízení a tlumí zpětné nárazy. DPS má čtyři stupně tuhosti a senzor rychlosti, čímž se činí nepostradatelnou součástí kvalitní čtyřkolky.

Terén není překážkou

U nového modelu čtyřkolky Can-Am Renegade nemusíte vybírat speciální cestu, aby stroj neměl problém s terénem na úsecích cest. Díky své konstrukci a vybavení můžete projíždět přes klády a kameny – s každým nárazem se poperou tlumiče FOX. Přední zavěšení typu RS s zdvojenými A-rameny dodá díky zvýšení tažné síly jízdě vyšší kvalitu. Systém pohonu všech čtyř kol Visco-Lok QE 4WD, který patří ve své kategorii ke špičce, usnadní zatáčení a přidá na pocitu hladké jízdy.

Bezpečnost především

Na čem si též kromě rychlé jízdy na těžkém terénu čtyřkolka zakládá, je vysoká bezpečnost. Inovační brzdový systém je přesnější a mnohem silnější a zdatnější než jeho předchůdci, což činí jízdu bezpečnější. Brzdový systém se skládá z oddělených páček předních a zadních brzd, má čtyři brzdové kotouče s dvoupístkovým třmenem a pancéřové hadice.

Na novém modelu čtyřkolky se nemusíte bát ani ve vlhku – technologie umožní rychlou reakci v kluzčím terénu a zabrání klouzání předních kol. Díky tomuto systému je čtyřkolka v dešti lépe ovladatelná a zatáčení je snazší.

Zdroj foto: canamoffroad.com

Štítky u článku: can am
Litrový Can-Am Outlander Max 1000 boří mýty  | 4.08.2013
Vynikající výkon je schopen vyvinout dvouválcový motor ROTAX 1000 ccm, který nevyniká pouze svou silou, ale též o jedenáct procent nižší spotřebou zapříčiněnou lepší kalibrací.…

  Poslední články

Jak začít podnikat v oblasti čtyřkolek
Zjistěte si co nejvíce informací …

Povinné ručení pro čtyřkolky: Volba nebo…
Neznalost předpisů neomlouvá …

HandyCup na veletrhu Motocykl Praha 2016
Návštěvníci, kterých bylo na Motocyklu…

  Poslední novinky na fóru

Spam ve schráncce
Správa tohoto webu jde úplně do hajzlu.…

rada co vybrat...
Zdravím... chtěl bych poradit, sháním…

WRCup TROPHY 4.7.2015 VVP Koliňanský vrch
!!!! PRETEK ZRUŠENÝ !!! - Nízky počet…

Komentáře
Opište tento text:
  'ctyrkolky.com'
K tomuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

Kalendář

po út st čt so ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Facebook

Staňte se načimi fanoušky na facebooku\

Čtyřkolky.com  - Články  - Nové modely na trhu čtyřkolek  - Představení čtyřkolky Can-Am Renegade 1000 X xc model 2013
Přidat do oblíbených